"Ужгород" переміг у матчі київський "Рубікон" (ФОТО)

Тепер у закарпатської команди 50 залікових балів і одноосібне лідерство у групі А.

У поєдинку 23-го туру групи А Другої ліги “Ужгород” на стадіоні “Авангард” здолав “Рубікон” з Києва. Повідомляється на сайті футбольного клубу.

Рахунок у грі відкрили на 36 хвилині - гол Андрія Пуканича.

"Ужгород" здобуває перемогу над "Рубіконом"

На 52 хвилині “ужгородці” провели другий м’яч: Олег Вишневський прицільно пробив у дальній кут - 2:0.

Ближче під завершення зустрічі гравці “Рубікона” апелювали до арбітра щодо пенальті, також вимагав одинадцятиметровий тренер Сергій Литовченко, за що й отримав жовту картку. На 89 хвилині гості зуміли відквитати один гол зусиллями Владислава Кабанюка. Після стандарту він точно пробив у ближній кут — 2:1. Опісля цього футболісти “Рубікона” двічі пробивали з-за меж штрафної, однак, удари були не точними.

Дивіться також: "Минаю" не допоможе: Олександра Севідова довічно дискваліфікували з футболу.