Футбол: Збірна Угорщини, у драматичному матчі, змогла кваліфікуватися на ЄВРО-2020 (ВІДЕО)

Інші наші географічні сусіди словаки, також подолали цей етап.

Збірна Словаччини грала на виїзді зі збірною Північної Ірландії. Наші сусіди першими відкрили рахунок, але під завісу гри пропустили. То ж гра перейшла в овертайми.

Словаки забили другий гол і втримали мінімальну перевагу.

А справжня драма чекала на усіх у Будапешті. Збірна Угорщини приймала збірну Ісландії. З перших хвилин команди обмінялися небезпечними моментами, а на 10-хвилині угорську збірну підвів голкіпер Гулачі. Гравець Ісландії пробив штрафний прямо в руки угорського кіпера, але той "шкіряного" приборкати не зміг.

Драматична ж розв'язка матчу очікувала усіх в останні 5 хвилин. На 88-хвилині натуралізований угорець Него рахунок зрівняв. І вже, коли, команди готувалися до додаткових двох таймів Собослаї на 90+2 хвилині зробив рахунок 2-1.

Крім цього у стикових матчах збірна Україна дізналася свого останнього суперника на ЄВРО-2020. Це Північна Македонія, яка у фінальних стадіях "великих" турнірів зіграє вперше.