МФА "Мункач" розгромно переміг "Агрон" і увійшов у трійку лідерів чемпіонату (ВІДЕО)

МФА в чемпіонаті України серед аматорів приймала вдома одного зі старожилів ліги великогаївський «Агрон».

Вийшов досить цікавий поєдинок – команди в першій половині діяли на пристойних швидкостях, обмінювалися гострими атаками, правда, до реальної гостроти не доходило.

А от у другій половині наставник мукачівців Віктор Яічник провів вдалі заміни. Посилив атакувальну міць команди Роман Папарига, а згодом і Ілля Западнюк.

Саме цей тандем гравців за допомогою партнерів вирішив долю матчу. Спочатку на 73-й хвилині Роман Папарига лівим краєм зумів на швидкості приборкати м’яч випередив оборонця та воротаря й покотив м’яч на дальню стійку, де вже в пусті ворота спрямував його Ілля Западнюк. Через 8 хвилин вже сам Роман метрів з 14 несильним, але прицільним пострілом точно скерував кулю в сітку повз кіпера.

А остаточний результат встановив Ілля Западнюк, який зумів головою замкнути навісну передачу партнерів. Рахунок міг бути й розгромним, якби Віталій Трачук реалізував пенальті, однак, пробив над поперечиною. Тож – 3:0 більш ніж упевнена перемога МФА.