Харатін не вийшов: збірна України перемогла швейцарців у Лізі Націй (ВІДЕО)

Дуже хороший матч видали підопічні Андрія Шевченка.

Тактика, вміння контратакувати й трохи футбольного везіння. Ось так можна схарактеризувати гру національної збірної після 10-місячної паузи. Тактичну побудову для своєї команди Шевченко вибрав звичну, а от флангові захисники були абсолютними дебютантами збірною. Тимчик та Міхайліченко зайняли свої місця на правому та лівому фланзі оборони відповідно. Обидва зіграли дуже добре.

На 14 хвилині саме Тимчик включив усі свої швидкості прорвався по правому флангу і пробив у Зомера. Голкіпер швейцарців м’яч відбив на Тимчика, а той не розгубився і зробив результативну передачу на Ярмоленка, який п’ятою відкрив рахунок в матчі - 1:0.

Далі українці повністю віддали ініціативу швейцарцям. Спостерігалося дуже багато індивідуальних помилок Коноплянки та Зінченка. Якщо ж другий згодом виправився, то ситуація із Євгенієм не дає позитивних сподівань на хорошу гру. Коноплянці бракує ігрового часу в "Шахтарі", а це, мабуть, відбилося і на морально-психологічному стані гравця.

Знову ж таки про свою невпевненість нагадав і голкіпер Пятов. Скоріш за все Шевченку потрібно вже думати про заміну досвідченому ветерану збірної. Звичайно ж обирати є з кого, але на жаль вибір не великий. Лунін, Бущан і такий же по віку, як Пятов Паньків.

Що ж стосується самої гри, то швейцарці на 40-хвилині рахунок зрівняли. Сеферович отримав м’яча поблизу карного майданчика українців і вирішив пробити з під Зінченка. Удар виявився потужним і точним - 1:1.

У другому таймі українці знову грали обережно і намагалися зловити суперника на контратаці. На полі, замість Коноплянки, з’явився Яремчук. Роман настільки додав позитиву атаці української збірної, що було приємно аж дивитися. Одразу ж заграв і Зінченко. Саме останній і приніс бажаний переможний результат збірній Україні.

На 60-хвилині Міхайліченко дав пас на Зінченка у карній зоні, а Олександр "черпачком" переправив "шкіряного" у протилежний кут від Зомера - 2:1.

Українці намагалися забити й третій, але не щастило. А після небезпечного моменту від швейцарців, а саме Варгас потряс стійку воріт після удару головою, то підопічні Андрія Шевченка почали менше ризикувати і грати до вірного.

У підсумку їм це вдалося. Переможний результат і далі гра з Іспанією, яка у драматичній розв’язці вирвала нічию у Німеччині на 96-хвилині гри.