Ліга чемпіонів: "Баварія" обіграла "ПСЖ" у фіналі турніру (ВІДЕО)

Вчора ввечері німецька команда змогла забити переможний гол в основний час.

Цікаво, що у фіналі зустрілися найкращий напад турніру ("Баварія") та найкращий захист ("ПСЖ"). Одразу ж було цікаво, яка із команд продемонструє свої вміння краще.

Перші хвилини залишилися за німцями. Двічі могли забивати Гнабрі та Левандовскі. Але вже до середини тайму гра повністю стала рівною. Парижан підводила реалізація. Не забив Мбаппе, потім Неймар. Останньому завадив голкіпер "Баварії" Ноєр, який у підсумку стане героєм.

У другому таймі німецька торсида почала навалювати на ворота французів. Вже на 59-хвилині гравець "Баварії" Кінгслі Коман головою переправив м’яч у ворота Кейлора Наваса - 1:0.

Цікавий факт, що Коман є вихованцем "ПСЖ" і залишив клуб у 2013 році. А тепер він забиває команді у фіналі Ліги чемпіонів, яка його виховала.

Останні хвилини виявилися дуже напруженими для обох команд. "ПСЖ" кинув на атаки усі свої сили й тут команді не пощастило, адже у воротах німецької команди був Ноєр, який і зробив декілька важливих "сейвів".

У підсумку мінімальна перемога для "Баварії".