Боксер з Ужгорода виборов "срібло" на Всеукраїнському турнірі з боксу (ВІДЕО)

Днями, в Україні відбувся XVI Всеукраїнський турнір з боксу пам'яті майстра спорту Петра Мицика.

За інформацією Ужгородської федерації боксу, участь у змаганні взяв боксер Ужгородської федерації боксу з клубу "Пантера" Юліан Бандура (тренер: Роберт Юрош)

Він поступився у фіналі роздільним рішенням суддів боксеру зі Львівської області у категорії 46 кг, серед юнаків 2006-07 р.р.н та виборов друге місце.

Разом з тим участь у змаганнях взяли представники м. Маріуполь, – Крапівін Нікіта з тренером Генадієм Горбачевим (клуб "Атлетіко"). Він в свою чергу впевнено зайняв 1 місце серед чоловіків у категорії 60кг.