Юні закарпатці гарно виступили у Львові на змаганнях з легкої атлетики (ФОТО)

27 лютого 2016 року у м.Львів (манеж СКА) відбулися змагання з легкої атлетики на призи львівських олімпійців. Змагалися юнаки та дівчата 2002 р.н. та молодші на дистанціях 60м, 300м, 600м та стрибках у висоту.

Вдало виступили вихованці СОК ДЮСШ м.Мукачево. На дистанції 300 м  з результатом 46,1 сек. впевнену перемогу здобула Хімич Даніела (тренер Губін Є.В.). Покращивши особистий  рекорд майже на 2 секунди, срібним призером на дистанції 600м стала Качур Евеліна (тренер Панкулич І.В.).

Результат спортсменки 1 хв. 55,1 сек. Строїн Яна на цій же дистанції показала результат 1хв. 56, 5 сек. і посіла високе 5 місце.

Логойда Артур та Редей Валентина (тренер Андреасова Л.В.) встановили особисті рекорди на дистанції 60м - 7,8 та 8,7 сек. Для потрапляння у фінал їм не вистачило лише 0,1 секунди. Виїзд на ці змагання відбувся за сприяння ГО «Рада спортивних товариств м.Мукачево», голова – Кучінка С.А.

Нагадаємо, закарпатські боксери гідно показали себе на турнірі "Кубку Галичини"