"Шахтар" переміг ужгородську "Говерлу" з рахунком 7:3 (ВІДЕО)

В 23-турі української прем'єр-ліги з футболу Донецький "Шахтар" обіграв ужгородську "Говерлу" у напруженому матчі з рахунком 7:3

Пропустивши 3 голи в першому таймі, ужгородська "Говерла" змогла зрівняти голомдублем Дмитра Хлебаса та голом Сергія Мікушка. Але втримати нічию ужгородці не змогли і в другому таймі пропустили ще 4 голи.

"Говерла" (Ужгород) - "Шахтар" (Донецьк) - 3:7

Голи: Олександр Гладкий ("Шахтар", 1 хвилина), Дуглас Коста ("Шахтар", 13 хвилина), Олександр Гладкий ("Шахтар", 18 хвилина), Дмитро Хлебас ("Говерла", 40 хвилина), Дмитро Хлебас ("Говерла", 48 хвилина), Сергій Мікушко ("Говерла", 54 хвилина), Ярослав Ракицкий ("Шахтар", 64 хвилина), Луіс Андріано ("Шахтар", 76 хвилина), Тарас Степаненко ("Шахтар", 78 хвилина), Алекс Тейшейра ("Шахтар", 90 хвилина з пенальті).

"Говерла" (Ужгород)

Склад: Максим Коваль, Серж Акакпо, Олександру Тудос, Мірко Райчевіч, Сергій Мякушко, Максим Фещук, Тарас Качараба, Віталійс Ягодінскіс, Сергій Люлька, Лоренцо Шиміч, Дмитро Хльобас

"Шахтар" (Донецьк)

Склад: Андрій Пятов, Тарас Степаненко, Фред, Марлос, В'ячеслав Шевчук, Дуглас Коста, Олександр Гладкий, Алекс Тейшейра, Даріо Срна, Сергій Кривцов, Ярослав Ракицький.