Футбол на карантині: Як ужгородська "Говерла" із "Шахтарем" на двох забили десять голів (ВІДЕО)

На стадіоні тоді відбулася справжня гольова феєрія, а ужгородські футболісти навіть змогли зробити неймовірний "камбек".

Розпочали тоді ужгородці дуже невдало. Вже на 1-хвилині Гладкий вивів "Шахтар" вперед. На 13-хвилині Дуглас Кошта подвоїв рахунок, а от на 18-хвилині той же Гладкий зробив рахунок – 0:3.

Такий старт зовсім засмутив вболівальників. Деякі вважали, що гра буде повністю в одні ворота, але закарпатці спробували змінити хід гри. Під завісу першого тайму Дмитро Хльобас один гол відіграв. На початку другого тайму Хльобас робить дубль. А на 54-хвилині М’якушко зрівнює рахунок.

Із 0-3 гра звелася до нічиї. Далі б гру можна було б і закінчити, але залишалося більше 30-хвилин. За цей час "Шахтар" знову включився і забив ще чотири голи, але вболівальники вже були задоволені від веселої та цікавої гри.

Нагадаємо, що минулого разу ми згадали про перемогу ужгородського "Закарпаття" над київським "Динамо",