Металіст видряпав у Говерли нічию завдяки арбітру (ВІДЕО)

3
14

З рахунком 2:2 завершився перший з двох матчів 1/8 фіналу Кубка України в Ужгороді.

Закарпатці двічі по ходу матчу вели в рахунку, але не змогли втримати переможний результат.

Спершу вже на 10 хвилині матчу Говерла відкрила рахунок: Папа не зміг виграти верхову дуель у Шацьких, вийшла передача на хід Мякушку, який потужно пробив, Дішленкович відбив, але точно на голову вільному Каверіну.

Відігралися харків'яни тільки на початку другого тайму - на 57 хвилині: Акакпо начебто порушив правила проти Жажі на лінії штрафного майданчика, а Шав'єр майстерноперехитрив Коваля: Максим пішов в один кут, а бразилець пробив в інший, і воротар не зміг дістати м'яч.

Але вже за 10 хвилин контратака Говерли завершилася новим взяттям воріт: Люлька з правого флангу, здалося, неточно прострілює, але Мякушко грає на випередження, пошиває у дурні весь захист і з-під двох гравців пробиває під рукою Дішленковичу.

На 79-ий хвилині той же Люлька отримав другу жовту картку і був вилучений з поля, а вже на 87-ій Металіст зрівняв рахунок: Радченко здалеку прицільно пробив, був невеликий рикошет, після чого м'яч у поперечину влучив, а на добиванні першим виявився Шав'єр. Бразилець зробив дубль і врятував харків'ян. Завершувався матч з'ясуванням відносин.