Мукачівські каратисти виступили на міжнародному турнірі у Києві

17-го травня в Києві відбувся міжнародний турнір з карате-ДO (WKF) Kyiv Open Cup.

В найпрестижнішому турнірі в Україні прийняли участь 655 спортсменів з 51 команди із всіх регіонів України та гості з Білорусії. На жаль, цього року в змаганнях не брали участь команди з Росії, Польщі, Литви, Азербайджану та ін.., в зв’язку з нестабільною політичною ситуацією в  Україні. Але по відгукам представників команд, турнір був організований на високому рівні. Бої точилися на 6 татамі. Також в рамках турніру пройшов Чемпіонат України серед людей з вадами слуху. Вперше на турнірі була представлена категорія ката серед спортсменів на візках.

Головним суддею на змаганнях був секретар судейської комісії Всесвітньої  федерації карате (WKF) Хавьер Эскаланте (Швеція). Високій гість в інтерв’ю сказав, що  в цілому йому  турнір дуже сподобався, - хороша організація та багато учасників.

Мукачево представляв клуб «ФАЙТ» (тренер Бадзьо С. І.) . Збірна клубу захищала честь міста у складі з п’яти спортсменів у віці 9-13 років: Йовжій Олександр, Лесєв Руслан, Кугал Анатолій, Мартин Роберт та Сидоран Володимир.

І хоча на цей раз «файтівці» медалі не привезли, виступили вони достойно. Враховуючи, що в кожній категорії нараховувалося по 30-35 учасників і той факт, що за жеребкуванням майже всі попали на фаворитів - боролися хлопці на рівних. Приклад тому - виступ Мартина Роберта, який після двох виграних поєдинків зійшовся в полуфіналі підгрупи з одеситом з клубу «Спарта» - Боштаном Максимом – переможцем чемпіонатів України та багатьох міжнародних змагань (якому в минулому році програв 9:0). Останній програвав нашому Роберту 2:0 і тільки на останніх секундах наш спортсмен припустився тактичної помилки та пропустив удар ногою в голову і у підсумку програв 3:2 за крок до фіналу. І хоча не став призером, але беззаперечно виріс технічно і показав достойне, зріле карате. Теж можна сказати і про іншого «файтівця» Сидорана Володимира. Вірить керівництво клубу і в других збірників – Кугала Анатолія, Лесєва Руслана та наймолодшого з учасників клубу, який відвідав даний  турнір – Йовжі Олександра.