Київське "Динамо" перемогло "Шахтар" у фіналі Кубка України

"Динамо" виграло фінал Кубка України, обігравши у Полтаві донецький "Шахтар" з рахунком 2:1.

Київське "Динамо" краще провело перший тайм і виграли його цілком заслужено, пише Чемпіон.

Обидві команд грали обережно, але підопічні Реброва були більш небезпечними в атаці, тоді як гірники жодного разу не влучили у площину воріт Шовковського. У Динамо таких ударів було п`ять.

Більш активна гра киян в атаці принесла результат команді на 40-й хвилині. Після серії рикошетів у штрафній Шахтаря Віда намагався пробити і після його удару Кучер головою красиво переправив м`яч у власні ворота - 1:0. Через чотири хвилини Віда відправляє Шахтар в нокаут. Після подачі стандарту хорват зіграв на випередження і ударом головою відправляє м`яч повз П`ятова, який і цього разу не виручив команду - 2:0.

У другому таймі, після проходу у штрафну Коста пробив з під Сілви низом у кут воріт, і Шовковський цього разу не рятує Динамо - 2:1.

Але матч так і закінчився перемогою динамівців 2:1.