Як Говерла розтрощила Волинь 6:0 (ВІДЕО)

Такої зливи голів у виконанні закарпатців цього сезону, як і взагалі у прем'єр-лізі ніхто не пам'ятає: 4 травня залітало усе, при чому тільки у ворота суперників з Волині.

Вже на 2-ій хвилині після обрізки в центрі поля волинян та розрізного пасу від Буяльського на Шацького по центру, останній виграв боротьбу корпус в корпус в центрі штрафної гостей та точно пробив у кут воріт.

29 хвилина - подача кутового і Акакпо на ближній стійці ювелірним ударом головою переводить м'я у дальній кут воріт Волині та забиває свій дебютний гол у прем'єр-лізі - 2:0.

36 хвилина - штрафний за 25 метрів від воріт Волині. Максим Шацьких готувався до удару, бо була гарна позиція, або принаймні до навісу, але раптом віддав повз стінку пас на Максима Фещука, який з гострого кута пробив з-під захисника у дальній кут Неділька - 3:0.

72 хвилина - Буяльський віддав у вільну зону на Трухіна, той подав з правого флангу, а Кочіш в центрі штрафної Волині в падінні забив 4 гол.

73 хвилина - після стрімкої контратаки, до якої підключився центральний оборонець господарів Віталій Лисицький, Буяльський вивів його класним пасом на побачення з воротарем Волині, і той обіграв спершу його, а тоді з гострого кута поцілив у ворота.

Останній м'я забив уже на 3 доданій хвилині матчу Шарпар, пробивши в дотик у дальній кут, що Неділько навіть не спробував дотягнутися.