Ужгородці змагались у силовому багатоборстві (ФОТО)

5
0

Вчора, 22 квітня, на спортмайданчику СШ №5 відбулись змаганя першого дня відбіркового туру першості міста із силового багатоборства серед шкіл міста.

У  уих, традиційних вже для Ужгорода, змаганнях, взяли учать команди трьох шкіл пятої, АНВК "Гармонія" та ужгородської гімназії, що і перемогла в командному заліку.

Учасники змагались в трьох видах програми. Підтягування на перекладині - тут всі три перших місця посіли представники гімназії : Смерека Борис 15 разів, Стратон Едмонд 16 і переміг Сабовчік Віктор -20 повторів.  В жимі штанги лежачи 50 кг на рази третім став Загребельний Олег ( СШ №5) 23 рази, другим Смерека Борис 26 раз, і переміг Дудинець Сергій - 36 раз ( обидва із гімназії ).

В найцікавішому виді змагань, армспорті , третім став Сергій Дудинець, другим представник "Гармонії" Шестаков Денис і переміг Олександр Загребельний із СШ №5

Переможці і призери отримали грамоти управління освіти міста Ужгорода і абонементи на 1, 2 і 3 три відвідування від "Вайпер Джім"