Молодіжка "Говерли" програла "Волині"

На завершення перших навчально-тренувальних зборів молодіжний склад «Говерли» U-21 провів контрольний матч проти однолітків луцької «Волині».

Поєдинок проходив на полі зі штучним трав’яним покриттям спортивно-готельного комплексу  «Камелот», де й розмістилася команда «Волині» під час тренувального збору.

Посприяла гравцям та вболівальникам погода – вийшло сонечко, яке привабило до Кам’яниці близько сотні вболівальників.

Початок матчу, був за волинянами, які на вже на першій хвилині відкрили лік забитим голам.

Здавалося б, що господарі оговтаються від такого удару й зуміють знайти свою гру. Однак, вже через 10 хвилин пропускають вдруге. Півзахисник лучан пройшов по флангу навісив в район одинадцятиметрової позначки, де партнер точно замкнув передачу – 2:0.

Далі гра вирівнялася й змістилася в центр поля. Підопічні Михайла Іваниці поступово почали відтісяти суперника на свою половину поля. А на 39-й хвилині могли забити. Після розіграшу кутового боротьбу на другому поверсі в районі воротарськоо майданчика виграв Сергій Курта – пробив по воротам - м’яч у міліметрах розминувся зі стійкою воріт.

Друга половина матчу проходила за рівної боротьби, м’яч у більшості часу знаходився в середній зоні поля. Лише наприкінці зустрічі гості знову забили. Тривалий розіграш на правому фланзі  завершився прострілом на кут штрафного звідки гравець лучан пробив постріл парирує воротар «Говерлян», м’яч знову відкочується до футболіста «Волині», той проби вдруге, цього разу, ані захисники, ані воротар допомогти не зуміли – 0:3. Господарі могли забити гол престижу, та перспективну атаку, яку завершував ударом Роман Гагун зумів ліквідувати воротар «Волині».

Спортивно-готельний комплекс "Камелот" с. Кам"яниця

Температура +2

Глядачів - 100

«Говерла» U-21 - «Волинь» U-21 – 0:3 (0:2)

Склад «Говерли»

1 тайм: Майборода – Архіпов, Хорольський, Козак, Смокоровський – Ряшко, Гагун, Ботвинник (Шведюк 43), Цебро, Хоменко (Огар 43) – Курта.

2-й тайм: Погоріляк (Похомов 85) – Котьо, Козак, Дем’янчук, Сербул – Дзьоба, Добровольський, Шведюк, Ковтун, Огар – Каганець.