Ужгородські "Карпати" втратили перші очки в чемпіонаті України

Гандболістки ужгородських "Карпат" втратили перші очки в чемпіонаті України в матчі проти херсонської "Дніпрянки".

В першому таймі гра в господарок не клеїлась, ведучи перші хвилини матчу 6:3 (10'), "карпатівки" не очікували, що гандболістки з Херсона зможуть наздогнати, натомість "піранії" змогли ще й повести в рахунку. Під завісу першого тайму "ужгородки" двічі зхибили з семиметрової позначки та не забивали при виході один на один з херсонським голкіпером, тому завершилась перша половина гри на користь гостей - 10:12.

Після перерви стиль гри ужгородських гандболісток дещо змінився і це швидко дало свої результати, вже на 40-й хвилині гри "карпатівки" вели в рахунку 18:15. Відрив у 3 м'ячі ужгородські "Карпати" змогли дотримати аж до 57 хвилини матчу. В кінці матчу Уманець не реалізувала семиметровий штрафний кидок, натомість голи Бельмас та Кандибей дозволили максимально скоротити відставання. Рахунок після фінального свистка - 23:23.

Нагадаємо те, що завтра в 11:00 відбудеться повторна гра між ужгородськими "Карпатами" та херсонською "Дніпрянкою".