Студентка УжНУ стала триразовою володаркою Кубка України з пауерліфтингу (ФОТО)

Нещодавно, у Коломиї, пройшли змагання за Кубок України з паверліфтингу та Чемпіонат України серед студентів ВНЗ. Найудаліше із закарпатських атлетів на прикарпатському помості виступила п’ятикурсниця факультету здоров’я людини УжНУ Єлизавета Рижак (Бан).

Уже в першій вправі – присіданні – наша студентка, що змагалася у ваговій категорії до 47 кг, захопила лідерство, а в жимі лежачи спробувала підкорити рекорд України, піднявши 95,5 кг, проте через технічну похибку результат не був зарахований.

У сумі триборства Єлизавета на 42,5 кг випередила срібну призерку кубкового турніру, на 50 кг – студентського чемпіонату й уперше в історії закарпатського паверліфтингу стала триразовою володаркою Кубка України і чемпіонкою країни серед студентів, інформує Медіацентр УжНУ.

Це чудове завершення спортивного сезону, під час якого студентка нашого університету перемагала також на юніорському і дорослому чемпіонатах України й виборола титул чемпіонки світу серед молоді. Участь у змаганнях стала можливою завдяки сприянню новоствореного спортивного клубу УжНУ (голова Іван Маріонда), котрий профінансував відрядження спортсменки.