Ужгородські гандболістки поступилися данчанкам — 17:22 (ФОТО)

Ужгородські «Карпати» програли перший матч третього раунду Кубку ЄГФ. На «Карпати Арена» закарпатки не змогли переграти доволі сильну команду «Кобенхавн» з Данії.

Рахунок матчу – 17:22. Хоч «Карпати» і продемонстрували хорошу гру, а інколи навіть вигравали, тепер вони будуть пробувати відігратися в Копенгагені.

Свій клас гості почали доводити зі стартового свистка. Вже на 27-ій секунді провели  показову контратаку і відкрили рахунок.  Чемпіонки України, звичайно, не збиралися далеко відпускати свого опонента і ринулися відіграватися. Проте як пробити вмілий захист «Кобенхавна» ужгородки на перших хвилинах ще  не знали.

Перший раз забили господарі аж на 7 хвилині – Олена Уманець постаралася. Проте на той час данки встигли відзначитися тричі.
Після забитого  голу, «карпатівки» осміліли – зрештою, грали вдома перед великою кількістю вболівальників.  Доволі успішно діяла Івана Мигович -  до 13-ої хвилини вона  двічі змогла забити данкам.

Проте пропускали і «Карпати». Близько до середини тайму, господарі почали діяти краще – завдяки хорошим атакам Вікторії Цибуленко, «Карпати» з трьохголового відриву змогли рахунок зрівняти -  6:6.

Данки такого явно не чекали  – відразу після голу їх наставник Албертсен попросив тайм-аут аби збити темп гри.  Це допомогло данкам – вони знову вийшли вперед. Шанс відразу зрівняти рахунок «карпатівки» не використали – Тарасова не змогла реалізувати семиметровий.  Виправила її помилку Вікторія Цибуленко, яка в першому таймі була найкраща. Далі гра пішла «м’яч в м’яч»  - атакували команди переважно через центр.  На жаль, данки під кінець тайму вирвалися вперед, а закарпатки відігратися не встигли: преша половина гри закінчилася з рахунком 9:10 на користь «Кобенхавна».

До речі, в першому таймі варто відзначити дуже хорошу гру  Наталії Гайович, ігровий показник її дій був 50%.

Зрівняли рахунок господарі відразу на початку другої половини гри – Цибуленко реалізувала семиметровий. А на 3-ій хвилині «карпатівки» навіть  вперше в грі вийшли вперед  – знову продемонструвала клас  капітан українського чемпіона – 12:11. Данки повернули собі перевагу в рахунку тільки на 10-ій хвилині тайму -  13:14. На 18-ій хвилині данки почали збільшувати перевагу – захищатися втомленим ужгородкам ставало все важче. На 20-тій хвилині Кобенхавн вів в рахунку вже 14:18.

В заключній десятихвилинці  все стало зрозуміло – українські чемпіонки втомилися і на рівних зі скандинавськими гостями грати вже не встигали. До 22-ої хвилини їм вдалося трохи скоротити рахунок 16:19. Але ближче до кінця матчу,  «Кобенхавн» тільки збільшував перевагу. За 2 хвилини до завершення гри, скандинавки вже вели в рахунку  17:22. З таким рахунком матч і завершився.
"Карпати" Ужгород - "Кобенгавн" Копенгаген *17:22 (9:10)

"Карпати": Гайович, Артемчук, Сумарока; Цибуленко (7), Мигович (2), Воронова, Уманець (3), Тарасова, Кот (3), Лезінська (2), Лебедева , Семаль, Кильч, Шваб, Руснак, Цубина.

Головний тренер: Борис Петровський.

"Копенгаген": Собі, Ельм; Аугустесен (5), Петерсен (4), Голмсгаард (3), Педерсен (3), Гаурум (2), Блох-Соренсен (1), Крогшеде (1), Нільсен (1), Сільвест (1), Вілюмсен (1), Фріс.

Головний тренер: Мартін Альбертсен.

Штраф: 6 - 4; 7м: 4/2 - 3/3 (Тарасова не попала у ворота Собі, Цибуленко не змогла переграти Ельм)