На Берегівщині вирішили відродити СК "Берегвідейк"

Через політичну боротьбу спонсорів клуб втратив всіх своїх гравців

Минулої п’ятниці на Берегівщині вітали нового чемпіона району з футболу – ним став ФК «Бадалово», яку підтримує фінансово голова Берегівської районної ради Юрій Кноблох.

Інша новина - влада стверджує, що прийшов час для реанімації СК «Берегвідейк», який через політичні перипетії (парламентські вибори) залишився минулого року без підтримки і спонсорів.  Керівники клубу, вочевидь, мали вдосталь інших важливих питань. В результаті Іштван Гайдош пішов у народні депутати та перебрався до столиці, а Ігор Свищо – до Ужгорода, поближче до губернатора.

Нині про «Берегвідейк», звідки всі гравці розбіглися по інших командах, знов згадали. Опікуватись ним тепер буде голова Берегівської районної ради Юрій Кноблох, якого обрано президентом клубу.  Вже цієї осені у його планах знову зібрати гравців, оновити склад і почати тренування, аби гідно виступити у наступному сезоні.

До слова, історія цього берегівського клубу пишеться ось уже понад 80 років. Під назвою «Колгоспник» колектив іще у 1950-х вигравав Кубок Радянського Союзу серед колгоспних команд. «Берегвідейк» традиційно є одним із фаворитів розіграшу Кубку Закарпаття й рекордсменом турніру, який проводиться з 1946 року. Берегівці вигравали його сім разів (під назвами «Колгоспник», «Кооператор», «Віжибу», «Лінет»). А найбільш вдалим став для наших футболістів сезон 2010 року – спортивний колектив завоював Кубок Закарпаття, виграв чемпіонат області, а в листопаді став володарем Кубка України серед аматорів.