Чемпіонат Закарпаття з футболу: арбітрів знову лупцюють

Цього разу дісталося рефері у Великій Копані. Спершу від гравців господарів, тоді мало не від вболівальників.

У неділю, 22 вересня тут зійшлися ФК Велика Копаня та клуб Говерла з Ясіня. Обидві команди борються за чемпіонство.

Гра розпочалася з автоголу господарів: захисник непорозумівся з воротарем, і гості повели в рахунку. Відігралися господарі вже у другому таймі після блискучого штрафного у виконанні кращого у складі великокопанців Михайла Свища.

На 57 хв. господарі зрівняли рахунок. Кращий гравець великокопанців Михайло Свищо гарматним пострілом із штрафного над стінкою примусив голкіпера гостей витягти м’яч із сітки воріт.

На 69 хвилині матчу арбітр Бобаль пошкодував господарів та не вилучив їхнього воротаря, який зіграв руками за межами штрафного майданчика, обмежившись тільки гірчичником.

А вже за 10 хвилин гості після трімкої атаки вийшли вперед 1:2. А далі пішли емоції: після передачі з правого флангу, на думку великокопанців, м’яч зачепив руку захисника Говерли, однак арбітр матчу жестом показав, що гру можна продовжувати. Втомлені гравці господарів вирішили переконати рефері, що він не правий і почали його атакувати. Після штовханини капітан «Копані» вдарив арбітра в обличчя. Бобаль залишив межі поля. Уболівальники в конфлікт не вступали. Коли арбітр пішов у роздягальню, вони почали вимагати продовження гри. Десь біля 150 чоловік заблокували суддівську. Додатковий наряд міліції навів порядок. Арбітри виїхали зі стадіону. Гра так і не закінчилася. Інцидент буде розглянуто на засіданні ФФЗ.