Молодіжка "Говерли" поборола "Арсенал"

Наша команда довела, що фактор чужого поля – річ умовна.

Так склалося, що волею календаря ужгородці повинні були три матчі поспіль проводити на виїзді. Зіграно вже дві з цих зустрічей, але юні говерлівці довели: не завжди фактор чужого поля є перешкодою в досягненні результату. Ось  і після нічиєї з Дніпропетровська додому наші футболісти привезли перемогу з Київщини. У 8-му турі на «лопатки» був покладений столичний «Арсенал».

Підопічні Валентин Слюсаря впевнено провели матч і вже в першому таймі вели з рахунком 2:0. Голи забили Ількович та Русин із пенальті. Господарі в другому таймі спробували переламати хід подій на свою користь і в середині тайму спромоглися на гол престижу. Але не більше. Отже, перемога 2:1, і «Говерла» продовжує вести боротьбу за потрапляння до чільного квартету групи «А»!

На завершення до сказаного слід додати, що до певної міри перемога на виїзді стала для закарпатців «гірчичною». Справа в тім, що ужгородців по приїзду з представників клубу суперника ніхто не зустрів, хоч про прибуття й було завчасно повідомлено. Більше того, нашій команді довелося самим шукати транспорт і, у підсумку, вирушати в Обухів, до місця гри, на  мікроавтобусах. Ми розуміємо, що в «Арсеналі» виникли проблеми з фінансуванням, від чого не застрахований будь-який клуб, однак сталося те, що сталося… На щастя, зазначену некомфортність наші футболісти проігнорували й показали гру, достойну перемоги, повідомляє інформаційний відділ ФК "Говерла».