Шахтар "розібрав" київське Динамо в Донецьку

Донецький "Шахтар" переміг "Динамо" при неоднозначному суддівстві Швецова.

Матч розпочався з того, що в ігровій боротьбі зіткнулись Тремулінас та Дуглас Коста. Арбітр матчу Швецов угледів у цьому епізоді порушення правил з боку француза. Небезпечний штрафний ідеально виконав Даріо Срна, точно надіславши м’яча у сітку воріт повз стінку.

Таку інформацію публікують журналісти Укарїнської правди.

Гол не деморалізував киян і вони одразу перейшли в активний наступ на ворота Каніболоцького, який логічно завершився забитим м’ячем – Мбокані зачепився за м’яч, відпасував "плямистого" на Гусєва. Шевчук намагався завадити Олегу прийняти рішення і відкинув м’яча під удар Беланда, який невідпорно пробив під поперечину.

Між забитими м’ячами "Шахтар" міг забити і другого. Після голу Срни вболівальники донецької команди влаштували піротехнічне шоу і в димовій завісі Коста ледь не пішки пройшов Селіна та Хачеріді, але влучив у руку Ковалю, який виконав сейв суто інстинктивно!

Кияни міцно заволоділи перевагою, зачинивши гірників на їх половині поля. "Шахтар" вміло застосовував тактику дрібного фолу, яку подекуди не помічала суддівська бригада матчу. Швецов не помітив фолу на Беланда в карному майданчику донеччан, чотири рази не свиснув арбітр, коли господарі поля збивали Аруну Лукмана! Можливо, не у всіх епізодах порушення тягнули на фоли, але ж не так безапеляційно!

На останній доданій до першого тайму хвилині матчу Аруна зачепив Тайсона, який рвався до воріт Коваля, за що отримав справедливу жовту. А його команда – небезпечний штрафний на свої ворота. Цього разу киянам пощастило, адже удар Срни прийняла на себе стійка воріт.

У швидкій контратаці шанс забити мав Тремуліна, але його удар з меж штрафного майданчика прийшовся прямо у руки Каніболоцькому.

На другий тайм Містер Луческу випустив на поле замість центрального оборонця Гречишкіна форварда Едуардо і ця заміна майже одразу спрацювала – Срна виконав прекрасну довгу передачу у штрафну "Динамо" на неприкритого Тайсона. Той скинув м’яча під удар Едуардо, тим самим відігравши і Коваля, і Селіна. Хорватському бразильцеві залишалося лише влучити у порожні ворота.

За декілька хвилин потому Едуардо не встиг до м’яча після схожої передачі з глибини, і коли м’ячем уже заволодів Коваль, вдарив того лежачого ногою. Виникла міні-бійка, яка завершилася жовтими картками для Хачеріді та Луїса Адріано. Едуардо вийшов сухим з води.

Далі Срна збив Тремулінаса, Шевцов промовчав, але то був епізод у центрі поля. Коли ж Мбокані виривався на оперативний простір і його стегном у карному майданчику зустрів Ракицький, це було дуже схоже на пенальті, але пенальті ніхто не побачив… При цьому динамівці подекуди примудрялися ще й непогані моменти створювати, але після гострої подачі Гусєва Мбокані не влучив у кут воріт ударом головою, а згодом, Ярмоленко після скидки від Дьємерсі вдарив прямо в руки Каніболоцькому.

"Шахтар" повністю перейшов на гру в контратаках. В одній з них Едуардо ледь не оформив дубль, але виконуючи удар на техніку трохи не влучив у дальній кут. Тим часом, Тайсон у "ігровому епізоді" шипами в’їхав у ногу Ярмоленку, за що прогнозовано уникнув покарання, а Андрія винесли з поля лікарі. Його замінив Безус.

Після виходу на поле Брауна Ідейє в пару до Мбокані, "Динамо" вже грало без своїх воріт, за що доволі швидко отримало контратаку і вихід віч-на-віч від Алекса Тейшейри – 3:1 і на цьому можна було опускати завісу.

Звісно, гості продовжували битися, декілька ударів завдав Безус, прокинувся із подачами Велозу, але гру вже було зроблено.

Наостанок Ракицький спиною заблокував Ленса, який мчався у карний суперника, а Даріо Срна на останній доданій хвилині декілька разів ногою перевірив на міцність гравця "Динамо", який постраждав у одному з ігрових епізодів.

3:1 – перемога "Шахтаря" і коментарі тут зайві.