У Сваляві розіграли кубок Дитячо-юнацької футбольної ліги до 16 років (ФОТО)

У неділю, 7 липня, на футбольному полі у селі Поляна (Свалявський район) відбувся фінальний матч Чемпіонату вищої ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги у віковій групі U-16.

Щоб подивитися на фінальне протистояння, до Закарпаття приїхав голова Федерації футболу України Анатолій Коньков.

Всього за кубок переможця змагалося 40 команд. До фінальної частини Чемпіонату у категорії U-16 увійшли команди «BRW-VIK» з Володимир-Волинського, «Іллічівець» (Маріуполь), «Динамо» (Київ), «Шахтар» (Донецьк).

У фінальному матчі зійшлися гравці з Києва та Донецька. У першому таймі рахунок так і не було відкрито. Та вже на 56 хвилині матчу рахунок став 1:0  на користь «Шахтаря». За кілька хвилин, у результаті вдалої атаки динамівців, рахунок було зрівняно -  1:1. Долю гри було визначено на останній хвилині матчу – м’яч опинився у воротах донеччан.

Опісля матчу відбулося урочисте нагородження учасників. Так, бронзові медалі отримали гравці «Іллічівця», друге місце – «Шахтар» (Донецьк), чемпіонами стали футболісти «Динамо» (Київ).

- Фінал пройшов на високому рівні, ми бачили справжнє принципове протистояння команд, - розповів Анатолій Коньков. – За кілька днів перебування в Закарпатській області можу зробити висновок, що тут є всі умови для розвитку футболу та проведення престижних ігор.