Молодіжка "Говерли" зіграла внічию з тернополянами

Молодіжка «Говерли» на берегівському стадіоні «Дружба» провели черговий спаринг.

Суперником нашої команди стала тернопільська «Нива». Гра пройшла приблизно в рівній боротьбі, що, зрештою, позначилося й на рахунку. У першому таймі молоді говерляни мали кілька слушних нагод відзначитися. І зусилля не були марними. В одній з атак  із подачі Тарановича гол провів Курта, повідомляє Інформаційний відділ ФК "Говерла"

Після перерви характер матчу особливо не змінився, хоч на заміну вийшов ряд гравців, яких тренерський штаб хотів теж побачити в діях. Нагоди ж відзначитися мали обидві команди, але пощастило футболістам "Ниви". Вони приблизно за 10 хв. до завершення поєдину відігралися. Отож 1:1.

Після матчу тренер говерлян Михайло Іваниця зазначив, що його підопічні старалися, проте ще є чимало помилок у технічному й тактичному планах. Над ними й працюватимуть у майбутньому.

У першому таймі в "Говерли" на поле виходили: Бендер, Смокоровський, Васютин, Микуланинець, Гагун, Бабич, Ряшко, Ботвинник, Таранович, Курта, Огар. Після перерви на заміну виходили  Вагін, Котьо, Мандич, Кіраль, Староста, Каганець.