"Челсі" у неймовірному матчі виграв Лігу Європи (ВІДЕО)

Лондонський "Челсі" - переможець Ліги Європи 2013. У фіналі "аристократи" обіграли португальську "Бенфіку" з рахунком 2:1.

З перших хвилин матчу перевагою заволодів португальський клуб. До середини першого тайму "орли" провели кілька дуже небезпечних атак, але не вистачало точного удару.

Лондонці ж активізувалися наприкінці тайму, завдавши кілька підступних дальніх ударів по воротах Артура.

У перерві Рафа Бетінес провів серйозну розмову з гравцями і вже на 60-й хвилині аристократи вийшли уперед. Чех викинув м'яч рукою до центрального кола, де його підхопив Мата. Іспанець зробив передачу на співвітчизника Торреса. Фернандо зробив ривок на метрів 30, обіграв Луїзао і Артура і з гострого кута поцілив у порожні ворота.

Щоправда, перед цим був спірний епізод біля воріт Чеха. На 51-й хвилині Оскар Кардосо відгукнувся на передачу з правого флангу і легким кивком голови відправив м'яч у ворота. Але лайнсмен вже встиг підняти прапор над головою. Дуже сумнівний офсайд зафіксовано у парагвайця.

Однак на 68-й хвилині Кардосо таки забив за правилами, реалізувавши пенальті за гру рукою Аспілікуети.

Міг Кардосо стати героєм "орлів", але на 82-й хвилині Чех витягнув його фантастичний удар з 25-ти метрів.

Кінківку матчу краще провели лондонці. На 85-й хвилині лише відчайдуший підкат Луїзао врятував лісабонців після удару Раміреса, а за три хвилини прекрасний удар виконав Лемпард - м'яч летів у дев'ятку, але "поцілував" поперечину і вилетів у поле.

І коли здавалося, що додаткового часу не уникнути, гравці "Челсі" провели другу результативну атаку. На останній хвилині компенсованого часу захисник Браніслав Іванович, який прийшов на розіграш кутового, головою забив переможний м'яч після подачі Мати.

Отже, "Челсі" другий рік поспіль виграє єврокубок. Минулого року "аристократи" тріумфували у Лізі чемпіонів, а тепер підкорили Лігу Європи.

А "Бенфіку" продовжує переслідувати прокляття Белли Гутмана (угорський нападник, покинувши "Бенфіку" у 1962 році, сказав, що команда 100 років не виграє європейський турнір).