"Севлюш" - краща волейбольна команда Виноградівщини

1

28 квітня 2013 року проводились зональні ігри з волейболу серед чоловіків присвячені Дню Перемоги.

Зони проходили в селі  Онок та смт.  Королево.  Кращі 2-і команди із зон потрапили в фінал, який відбувся  Виноградові  в  ЗОШ І-ІІІ ст. №8   12 травня цього року.

Змагання проходили по коловій системі , в якій проведено 6 ігор. Із Королівської зони до фіналу потрапили збірна команда Королева та команда «Соколята»  з міста.  Із Оноцької зони до фіналу потрапили команди «Севлюш»  та «Виноградів 2».

Якщо на минулих змаганнях  в осінньому кубку   збірна Королева не потрапила в фінал, то цього річ вигравши зону в фіналі ,поступилася тільки команді «Севлюш» з міста.  Переможцем  уже  декілька років поспіль стала команда «Севлюш».  Друге місце за Королевом, третє місце виборола команда «Соколята»,  четверті -«Виноградів 2».

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, а команди з кожним роком показують все більш технічну і красивішу гру. Призерам були вручені грамоти, медалі, а за перше місце ще і кубок та приз – волейбольний м’яч.

Оргкомітет змагань вдячний дирекції шкіл №1 смт. Королева та дирекції міської   ЗОШ №8  за надані спортивні зали для проведення змагань.