Закарпатець Харатін, разом із "Ференцварошем", ледь не обіграв "Еспаньол"

Підопічні Сергія Реброва фантастично виступають у Лізі Європи.

Матч угорці розпочали дуже добре. На 23-хвилині Шигер відкрив рахунок. Ігор Харатін з’явився на полі з перших хвилин і провів на ньому увесь матч. У першому таймі господарі поля все ж таки пропустили від іспанців і у роздягальню команди пішли з нічийним результатом.

Другий тайм взагалі розвивався драматично. На 77-хвилині гравець "Ференцварошу" Ісмаель не реалізував пенальті. Далі, декілька хороших моментів змарнували Шкварка та Сігневіч. На 90-хвилині арбітр знову вказав на одинадцятиметровий і у угорців був шанс вийти вперед на останніх хвилинах. До м’яча підійшов Шкварка і вивів команду вперед.

Але ще були п’ять доданих хвилин. За ці хвилини команда Сергія Реброва залишилася в меншості і пропустила гол. У підсумку бойова нічия 2:2.