Закарпатський "Минай" вирвав нічию в одеського "Чорноморця" (ВІДЕО)

Матч передостаннього туру літньо-осінньої частини Першої Ліги закарпатський клуб грав в гостях — в Одесі.

Першими вийшли вперед «минайці». На 11 хвилин Шпак увірвався у штрафну, зробив передачу і після удару Нурієва м’яч потрапив у руку захиснику «Чорноморця» - пенальті. Його, як і у першому колі, реалізував Анатолій Нурієв. 11-ий гол нашого футболіста!

Однак, на 26-ій хвилині Одесити зрівняли рахунок. Денис Норенков зумів взламати оборону гостей і пробити у ближній кут – 1:1.

Далі команди зосередилися більше на боротьбі в центрі поля. «Минайці» не давали контролювати м’яч господарям, а вони - розгортати наші позиційні атаки.

В другому таймі оживив гру в атаці ще один гравець, який посилив гру з лавки - Артур Карноза. Він двічі допомагав Стасюку вриватися у штрафну, знаходячи для нього вільні зони. Петро робив передачі з лівого флангу у штрафну, але двічі ніхто не відгукнувся. Та і оборона господарів заважала.

Ще один класний шанс був у Глаголи. У штрафній Нурієв віддав йому пас п’яткою, Олександр розвернувся і пробив, але голкіпер Кожухар врятував нічию для «Чорноморця». А могла бути третя поспіль перемога «Минаю».

Після напруженої гри закарпатцям вдалось закріпилися в топ-6 і всього на 3 очки відстаємо від лідера Першої ліги.

Наступна гра пройде на стадіоні «Минай» 23 листопада з «Оболонь-Бровар». Це буде остання гра перед зимовою перервою і дуже-дуже важлива з точки зору боротьби за лідерство у Першій лізі.