У передчутті відставки: ФК "Ужгород" вдома програв тернопільській "Ниві" - 0:4

Після шостої поразки поспіль керівництву ужгородського клубу потрібно вирішувати долю головного тренера.

Мабуть тренерська кар’єра в "Ужгороді" для Василя Варги завершилася. Команда вже шостий матч не може зачепитися за очки, а два останні програє по 0:4. У грі проти Тернополя можна згадати лише не забитий пенальті від Павленка. На більше ужгородці не спромоглися.

Натомість гості вже на 11-хвилині відкрили рахунок. У другому таймі зробили це ще тричі. Ужгородські футболісти грають без тактичної побудови. Кожен діє індивідуально. На жаль чергова розгромна поразка.

Вже ходять чутки, що найближчим часом Василя Варгу на тренерському містку змінить Віктор Ряшко, який свого часу працював у таких командах як: "Закарпаття" Ужгород, "ФК "Львів", "Нива" Тернопіль, ФК "Мукачево". А останніми роками працював у статусі футбольного функціонера, зокрема був спортивним директором "Говерли" Ужгород.