"Волинь" перемогла "Говерлу" з рахунком 2:1

861 1

«Волинь» - це друга за географічною близькістю команда для нас. В ЗМІ цей матч охрестили черговим після «Карпат» західноукраїнським дербі.

Тому можна було розраховувати, що цей поєдинок без боротьби на кожній ділянці поля не обійдеться. Зважаючи на стан газону, на демонстрацію технічних даних від команд очікувати було складно, на перший план виходили силові якості, вміння обрати правильну позицію та гра на другому поверсі. Гадаю, що саме такий футбол більш властивий саме підопічним Анатолія Дем’яненка. Однак, наші хлопці   довели, що вміють протистояти лучанам і в цьому компоненті.

В перші хвилини матчу   «говерляни»  більше володіли м’ячем. На 3 хвилині Євген Макаренко потужно стріляє з-за меж карного майданчика кіпер волинян з труднощами парирує м’яч. Далі більша частина матчу проходила в центрі поля. Відмітити можна кілька рейдів лівим краєм Трухіна, який, до речі, проводив цей матч у рідному місті. Дмитро робив декілька навісів, однак надійно грали оборонці «Волині», постій виносячи м’яч за межі власного карного майданчика.  Так помалі тайм доходив до завершення.

Як раптом головний арбітр зустрічі киянин Сергій Даньковський на пару з асистентом Володимиром Висоцьким  на рівному місті вигадали пенальті.  Після флангової подачі м’яч влучає в обличчя Щедракову і виходить за межі поля. Однак, напевно Даньковському одразу в обидві очі залетіли мухи, а Висоцький на погляд арбітра дуже сильно затрусив головою, стиснувши до посиніння обома руками прапорець, таким чином підсказуючи, що "пеналь" стовідсоткова. І це тоді, коли на них дивиться багатомільйонна уболівальницька публіка, для глядачів демонструють відеоповтори  з усіх ракурсів, де чітко видно, що м’яч влучив в голову гравця. Та це все нашим суддям до одного місця, пан Колліна милостивий, всю провину він візьме на себе… Всі пам’ятаємо, як пан Даньковський минулого сезону проводив матч між затятими суперниками - «Дніпром» та «Металістом», в якому намагався зарахувати гол Селезньова з очевидними порушеннями правил проти кіпера харків’ян. Тоді від очевидної помилки його врятував асистент. Правда, після того його довго не було видно на полях України.

Пане Колліна, дуже вас просимо заберіть цього бездарного арбітра від обслуговування поєдинків такого рівня. Чому ви знову його повернули і дали можливість влаштувати судилище на стадіоні в Луцьку? Вже немає сил згадувати скільки результативних помилок зробили  арбітри в поєдинках «Говерли» в поточному сезоні…

Але повернемося до матчу .  Пенальті взявся виконувати Савіч, він пробиває Дмитро Бабенко парирує, але на добивання першим встигає Аржанов, який головою відправляє м’яч під дальню перекладину.

Другий тайм теж вийшов досить цікавим. Наші хлопці не боялися йти в атаку великими силами, інколи, навіть, ризикуючи. На 55-й хвилині супер-момент після навісу від Балафаса не реалізував іспанець Джорді Лопез, будучи один перед воротами він не зміг приборкати м’яч.

Натомість, атака у відповідь принесла результат для «Волині». Після навісної передачі позиційну боротьбу в наших оборонців виграв  Савіч і філігранно прокинув м’яч повз кіпера в дальній кут – 2:0.

На 60-й хвилині стрімка атака закарпатців завершується взяттям воріт лучан. Свій перший матч в чемпіонаті забиває французький нападник «Говерли» - Даміен Ле Таллек - 2:1.

Господарі поля відверто, не соромлячись затягували час, подовгу розігрували стандарти. Кілька разів за це арбітр карав попередженнями. Та все ж такими діями вони втримали бажаний для себе результат.

Волинь - Говерла 2:1
Голи: Аржанов 41, Савич 56 - Ле Таллек 60

Волинь: Литовченко, Сімінін, Шиков, Шандрук, Насонов, Стевіч, Аржанов (Ілієв 70), Пилипчук, Бікфалві, Савич (Павлов 90+1), Овонікоко (Суботіч 75)

Говерла: Бабенко, Бордіян, Щедраков, Малішіч, Макаренко, Ситник (Трішовіч 67), Лопес (Тодоров 57), Трухін, Райчевіч, Балафас, Ле Таллек (Міщенко 82)

Попередження: Бікфалві, Шиков, Стевіч - Бордіян

Видалений: Бікфалві 90+2

На 40 хвилині Савіч не реалізував пенальті.