ФК "Ужгород" знову програв – тепер "Чайці" з Борщагівки (ВІДЕО)

У матчі 17-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги підопічним Василя Варги знову не пощастило.

На момент матчу наш суперник знаходився на дні турнірної таблиці. Ужгородці не погано почали гру, мали декілька небезпечних нагод, але усі моменти були змарновані. Натомість гравці "Чайки" вже на 23-хвилині довели, що грають вдома. Володимир Тименко замкнув передачу із флангу свого партнера – 1:0.

У другому таймі справи в "Ужгорода" ще більш зіпсувалися. Команда Василя Варги у другому таймі залишилася у меншості. За другу жовту картку був вилучений Василь Масікевич. Гравці "Чайки" перевагою скористалися і на 81-хвилині Володимир Тименко оформив дубль – 2:0. У підсумку чергова поразка і ужгородський клуб віддаляється від першої трійки лідерів чемпіонату.