Перша Ліга: ФК "Минай" не зумів переграти "Гірник-Спорт"

У матч 12-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги наші футболісти програли 0-1.

Початок матчу не вдався нашим футболістам. Господарі поля вже на 8-хвилині створили атаку, яку у власні ворота замкнув Гавриленко. Крім голу гравці "Гірника-Спорту" мали багато моментів, але на щастя для гостей усі моменти були нереалізовані. Що стосується другого тайму, то команда Василя Кобіна не могла створити хороший момент біля воріт "Гірника".

Зауважимо, що погодні умови не дали можливості грати в комбінаційний футбол, адже усі дев’яносто хвилин лив дощ. Футбольне поле також було важке, тож грати у той футбол, який притаманний "Минаю".

Повне відео матчу можете переглянути натиснувши сюди.