Кубок України: «Минай» обіграв «Волинь», яка завершувала гру у дев’ятьох

Підопічні Василя Кобіна вже повторили, як мінімум, минулорічне досягнення.

Ужгородські футболісти вже з перших хвилин розпочали грати першим номером. Але увесь перший тайм команда марнувала свої можливості. Суперник не міг створити у першому таймі серйозних моментів, тож перший тайм завершився з рахунком – 0:0.

У другому таймі «минайці» продовжили свій натиск. Волиняни почали більше помилятися. На 56-хвилині гості залишилися в меншості, а на 78-хвилині взагалі був вилучений і другий футболіст «Волині». Чисельна перевага дала змогу закарпатським гравцям діяти вільно. На 84-хвилині Маік отримав пас від Нурієва і зумів забити гол у ворота луцького клубу – 1:0. «Минай» крокує в 1/8 фіналу і вже другого жовтня дізнається свого суперника.