Гегедоманія: Закарпатський «Минай» здобув впевнену перемогу над «Металургом» (ВІДЕО)

У 10 турі Першої ліги з футболу підопічні Василя Кобіна здобули перемогу у Запоріжжі.

І знову за «Минай» відзначився Роберт Гегедош. На 19-хвилині кращий бомбардир команди отримав м’яч у карному майданчику і не залишив шансів голкіперу господарів поля.

У другому таймі свою майстерність показав і Анатолій Нурієв, який також із близької відстані розстріляв голкіпера «Металургу» – 0:2. У підсумку переконлива перемога і «Минай» опинився на третій сходинці у Першій лізі, яка дає право на підвищення у чемпіонаті.