Ліга Європи УЕФА: Київське "Динамо" стартувало з перемоги над "Мальме" (ФОТО, ВІДЕО)

Матч відбувся вчора, 19 вересня на НСК "Олімпійський" у Києві.

Футболісти київського "Динамо" добре зіграли та завершили гру з рахунком - 1:0 на свою користь. Цей вирішальний м'яч забив Віталій Буяльський, якому на 84-й хвилині асистував Володимир Шепелєв.

"Динамо" перервало безвиграшну серію із шести матчів у різних турнірах сезону, пише Укрінформ.

До речі, паралельний поєдинок у групі В Ліги Європи між данським "Копенгагеном" і швейцарським "Лугано" завершився з рахунком 1:0 на користь господарів.

У другому турі 3 жовтня відбудуться матчі "Лугано" - "Динамо", "Мальме" - "Копенгаген".