Закарпатський "Минай" в гостях вирвав перемогу в харківського «Металіста 1925» (ВІДЕО)

В рамках 8 туру закарпатці вперше зіграли в Харкові на красені стадіоні «Металіст» із одним з фаворитів цьогорічного сезону Першої Ліги місцевим «Металістом 1925».

Так, "минайці" змогли втретє перемогти у надзвичайно драматичному матчі, в якому було 3 пенальті, 2 вилучення у господарів, пропущений гол у меншості і переможний м’яч, забитий на 89-ій хвилині.

Так вже на 10-ій хвилині закарпатці вийшли вперед. Микуляк подав зі штрафного біля лівого кута на дальню штангу – і там Гавриленко вміло зіграв головою – 0:1.

Однак, вже на 19-ій хвилині «Металіст 1925» здобуває пенальті, який реалізував Кольцов – 1:1.

Так на 36-ій хвилині вже «минайці» знову вийшли вперед. Завдяки Микуляку, який після подачі з ауту отримав м’яч у штрафній, хотів перекинути собі на хід, але його зупинив захисник суперника Дехтяренко. І це було не просто пенальті, а ще й друга жовта картка для цього футболіста. Червона і одинадцятиметровий. Який, між іншим, реалізував Нурієв. Він, до речі, продовжує очолювати гонку бомбардирів у цій лізі.

Другий тайм наша команда розпочала більш спокійніше. Ми забрали м’яч і впевнено контролювали його. Гру змінило ще одне вилучення у господарів. Форвард «Металіста» Прядун, який тільки вийшов на заміну, біля чужої штрафної кинувся на нашого Гавриленка прямою ногою – справедлива червона.

Однак, невдовзі «Металіст» спочатку заробив пенальті, яке відбив Андрій Попович.

Проте на 82-ій хвилині «Металіст 1925» швидко розіграв стандарт і бразилець вчасно відгукнувся на передачу – 2:2.

Попри нічию закарпатці не опустили руки. Гегедош, Пиняшко та Стасюк розіграли м’яч у лівого кута чужої штрафної, Стасюк увірвався та чітко відпасував на Роберта – і той забиває своїй колишній команді - 2:3.

Цей гол і зафіксував перемогу ФК "Минай" та 3 очки, завдяки яким закарпатці піднялися на 6 сходинку у Першій лізі.

Наступну гру ФК "Минай" 14 вересня проведе з нинішнім лідером Першої ліги — «Агробізнесом».