Збірна України розгромила Литву у матчі відбору на Євро-2020 (ВІДЕО)

Свій 5-тий відбірковий матч українці виграли з рахунком 3:0.

Збірна України в рамках п'ятого туру кваліфікації Євро-2020 проти збірної Литви у Вільнюсі грала.

У першому, вже на 7-й хвилині Марлос через центр віддав пас у штрафну на неприкритого ніким Олександра Зінченка, а той не схибив.

А в середині тайму Марлос забив вже сам. Бразильський українець перехопив м'яч, наблизився до штрафного і пробив у нижній кут воріт. Для Марлоса цей гол став дебютним у складі збірної України.

На 61-й хвилині українці забили ще раз - Руслан Малиновський відзначився ударом з-за меж штрафного.

Литовська збірна свій перший удар в створ завдала вже в компенсований до другого тайму час, але Андрій П'ятов врятував Україну від пропущеного м'яча.

Таким чином, Україна здобула четверту перемогу в п'яти матчах, набрала 13 очок і продовжує впевнено лідирувати в групі В. У Литви залишилося 1 очко і п'яте місце. Литва - Україна - 0:3.

Тож пропонуємо вам переглянути кращі моменти матчу.