Закарпатський "Минай" здобуває третю поспіль домашню перемогу (ВІДЕО)

Сьогодні, 4 вересня, у 7 турі Першої ліги, минайці на рідному полі приймали ФК «Балкани» з Одеської області.

На відміну від виїзного поєдинку зі «Інгульцем» команда почала створювати моменти для цього з перших секунд.

Так, вже на 13-ій хвилині Нурієв відкрив рахунок, а ще через 20 хв реалізував пенальті.

У Другому таймі, після не реалізованого пенальті,на 85-ій хвилині "минайці" пропускають перший і єдиний м'яч у свої ворота. Пархоменко-молодший з «Балкан» вирізав класну передачу на Чернишова і той вийшов сам-на-сам та перекинув Андрія Поповича.

В підсумку "Минай" з рахунком 2:1 здобуває третю вдома та третю в Першій лізі перемогу. Наразі «минайці» вже мають 11 очок і посідають 8 місце.

Наступний матч «Минай» проведе на виїзді у Харкові – з місцевим «Металістом 1925». Гра відбудеться у понеділок, 9 вересня.

Також пропонуємо переглянути повний запис зустрічі ФК «Минай», Закарпаття - ФК «Балкани», Одещина.