Закарпатський «Минай» на останніх секундах вирвав перемогу від «Калушу» (ВІДЕО)

У матчі 1/32 фіналу нашому клубу довелось витратити чимало сил, аби пройти суперника.

Друголіговий «Калуш» знову довів нашому клубу, що він міцний суперник для «Минаю». Увесь перший тайм команди провели у рівній боротьбі. Господарі грали другим номером, але не забували про контратаки.

У другому таймі «минайці» включили другу передачу і змогли зіграти більш якісно в нападі. На 67-хвилині Пиняшко дав передачу на Нурієва, а той пробив поміж ніг голкіпера гостей – 0:1.

Решту гри «Минай» намагався забити другий, але м’яч не перетинав лінії воріт суперника. Натомість господарі зуміли втекти у контратаку на 88-хвилині Дос Сантос зумів зрівняти рахунок – 1:1. Тут Дос Сантос допустив одну курйозну помилку, адже під час святкування голу він зняв футболку. Арбітр показав Дос Сантосу жовту картку, яка для бразильця стала другою і він був вилучений з поля.

Нічийний рахунок давав право «Калушу» на два екстра-тайми. Але штрафний на останніх секундах матчу вирішив його подальшу долю. Захисники «Калушу» збили поблизу свого штрафного Нурієва. Пробивати штрафний прийшли Нурієв і Микуляк. Коли усі вже були в очікуванні удару Нури, «шкіряного» у ворота відправив Микуляк – 1:2.

«Минай» вирвав перемогу від «Калушу» і крокує у наступний етап Кубка України, а тут у боротьбу вже вступають команди Прем’єр ліги.