ФК «Ужгород» програв рівненському «Вересу»

У матчі 5-го туру Другої ліги України ужгородці не змогли обіграти гостей.

Підпопічні Василя Варги ще намагаються знайти свою гру. Перехід до професійного футболу ФК «Ужгород» поки вдається важко. Команда виграла лише одну гру, а у вівторок навіть вилетіла з Кубку України. Що стосувалося цього матчу, то тут команда могла б залікові бали взяти, але знову відчувався мінімальний брак у тактичних діях футболістів.

На 38-хвилині рівняни змогли вирватися у атаку, а навіс від партнера замкнув Шестаков – 0:1. Ужгородці пропустили під час дуже рівної боротьби на полі. На 43-хвилині господарі змогли реабілітуватися і зрівняли рахунок. Пуканич чудово вирізав передачу на Машталіра, а той переправив м’яч у ворота – 1:1.

У другому таймі «Верес» швидко зумів вийти вперед. Морозенко навісив зі штрафного, де помилився наш голкіпер Лютнянський. На добивання встиг гравець Рівного, але Лютнянський вже був деморалізований, м’яч він і вдруге відбив, але на ногу Шестакову – 1:2. На більше команди не награли і підопічні Василя Варги вчергове програли.

Нагадаємо, що ФК «Минай» здобув переконливу перемогу вдома проти ФК «Кремінь».