"Минай" та "Оболонь" організували футбольну "перестрілку" (ВІДЕО)

У матчі четвертого туру Першої ліги України закарпатський футбольний клуб гостював у Києві.

Для «Минаю» цей матч розпочався добре. Вже на восьмій хвилині наша команда зуміла створити чудову гольову атаку, а от удар з льоту від Нурієва взагалі можна переглядати декілька разів – 0:1. Проте на 22-хвилині пішла відповідь від «Оболоні». Олександр Батальський отримав пас від партнера і так само з льоту пробив нашого голкіпера – 1:1.

На 27-хвилині гравці «Оболоні» вийшли вперед. Передачу у карний майданчик замкнув головою Мединський – 2:1. Решту першого тайму команди намагалися ще порадувати вболівальників голами, але прекрасно грали обидва стражі воріт.

У другому таймі знову все почалося на восьмій хвилині і знову в атаці був «Минай». Василь Пиняшко у карному майданчику намагався небезпечно прострілити, але завадила рука гравця «Оболоні». Пенальті пішов пробивати Нурієв, який без проблем обіграв кіпера господарів – 2:2.

Через три хвилини гравець «Оболоні» Улянченко забив просто шедевральний гол із 30-метрів. Після подачі кутового «минайці» відбилися, а от те, що зробив Улянченко треба дивитися – 3:2.А на 65-хвилині вже вартий уваги гол бразильця Арауджо, який зробив це із ще більшим ефектом ніж його колега з «Оболоні» – 3:3.

Нажаль для закарпатців останнє слово було за «Оболоню». І тут не обійшлося без голу-красеня від Юрія Бровченка. Той отримавши м’яч поблизу карної зони гостей пробив сильно лівою ногою. Підсумок – 4:3 на користь київського клубу.