Тренер київського "Динамо" прокоментував поразку команди (ВІДЕО)

Головний тренер київського "Динамо" Юрій Сьомін в інтерв'ю "Профутболу" коротко прокоментував невдалий старт "біло-синіх" у груповому етапі Ліги чемпіонів, в якому динамівці програли французькому ПСЖ з рахунком 1:4.

"Матч "Динамо" програло з 20 по 30 хвилини. Знову пропустили з двох стандартів, з кутових. 11-метровий удар - теж стандарт, але це була ігрова ситуація. А так, стандарти залишаються нашою проблемою. За такого рахунку гра вже закінчилася. Помилки Тайво при стандартах?

Треба подивитися, забивали не гравці Тайво. Були подачі кутових, мабуть, неправильно вели єдиноборства. Найголовніше - їхні гравці виявлялися першими на м'ячах. Яка різниця, хто зробив помилку, якщо команда програла. До 20 хвилин грали на рівних, виглядали гідно.

Це був наш перший матч, він вийшов невдалим. Будемо готуватися до наступного. Вивчимо помилки, яких припускаємося останнім часом", - заявив Сьомін.