Українці провалили відбір на Євро-2013 (ВІДЕО)

1009

Молодіжна збірна України не змогла пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи 2013 року.

Підопічні Павла Яковенка поступилися у вирішальному матчі відбіркового етапу ровесникам зі Швеції - 1:2. Таким чином наша молодіжна посіла третє місце у своїй групі і залишилася за межами Євро-2013.

Фактично доля зустрічі зі шведами, яких українці вдома розгромили з рахунком 6:0, була вирішена вже на самому початку матчу, коли господарі провели у ворота Березовського два м'ячі.

На 5-й хвилині Айдаревіч після подачі кутового головою пробив повз голкіпера. А через дві хвилини Ісхак вийшов переможцем у дуелі з Березовським.

Наші хлопці зуміли відквитати один м'яч аж на 82-й хвилині – Богданов класно пробив у "дев'ятку". На більше команда Яковенка не спромоглася.

Однак варто зазначити, що Україна втратила аж 7 очок у матчах зі значно слабшими командами - Литвою, Мальтою і Фінляндією.