Футбольні клуби Закарпаття зіграли матчі ІІ туру Першої та Другої ліги

У ІІ турі ФК "Ужгород" вдома поступився, а "Минай" в гостях виборов нічию.

Так у ІІ турі Першої ліги, футбольний клуб "Минай" зіграв на виїзді з ФК "Миколаїв".

Через невдалий старт у Першій лізі "минайці" спробували реабілітуватися і у порівняні з першим туром тренер Василь Кобін зробив декілька змін у стартовому складі.

У першому таймі, на 23 хвилині, миколаївець Ковальов відкрив рахунок матчу – 1:0 на користь "корабельників"

Проте «минайці» довго не переймалися цим моментом і вже у наступній атаці зрівняли рахунок. Владислав Микуляк підхопив м’яч у центрі після рикошету, провів його до штрафної і віддав Роберту Гегедошу. Кращий бомбардир нашої команди минулого сезону розвернувся і послав мяч у дальній кут воріт – 1:1.

Після цього моменту «минайці» почали грати впевненіше володіти м’ячем.

А наприкінці поєдинку у закарпатців з’явилися ще моменти. На 77-ій хвилині під час перспективної атаки не вийшов удар у Страшкевича, а через хвилину був шанс вирвати перемог, але до голу не вистачило зовсім трохи.

Ще через 7 хвилин Маїк пробивав головою з подачі Стасюка, але теж не точно. У підсумку «минайці» здобувають перше очко у Першій лізі.

Це перша нічия після попередньої поразки – тепер чекаємо першу перемогу, 10 серпня у матчі з одеським «Чорноморець».

Також у Другій лізі ФК "Ужгород" приймав вдома житомирське «Полісся». Загалом матч видався цікавим, тривав у приблизно рівному суперництві.

У першому таймі лідерство тримали гості — 0:2 на користь житомирян..

У другій частині матчу, надію подарував Адріан Пуканич, чудово скориставшись пасом Артема Корольчука на 60-ій хв. – 1:2.

Надалі ужгородці ризикували, ішли вперед, створювали хороші нагоди, та із завершальним ударом так і не пощастило. Отож «Полісся» здобуло перемогу 2:1, хоч логічнішою в зустрічі була б, очевидно, нічия.

Нагадаємо, у І турі "Минай" розгромно програв, а "Ужгород" навпаки виграв.