"Минай" розгромно програє, а "Ужгород" навпаки б’є суперника

На вихідних обидва клуби із Закарпаття розпочали свої нові професійні футбольні сезони.

«Минай» дебютував у Першій лізі із домашньої поразки від «Прикарпаття». Стосовно гри, то закарпатці спочатку володіли ініціативою, але потім суперник взяв усе в свої руки. В першому таймі івано-франківські гравці забили у ворота «Минаю» двічі. А от у другому таймі господарі поля хоч і намагалися скоротити відставання, але надії були марні. На останніх секундах «прикарпатці» забили третій гол у ворота «Минаю».

А от ФК «Ужгород» свій перший матч проводив у Чернівцях. Місцева «Буковина» перед грою вважалися мінімальним фаворитом, але ужгородці довели протилежне. Завдяки голам Машталіра, Пасічника та Пуканика підопічні Василя Варги змогли собі забезпечити бездоганну перевагу над суперником. Доречі і четвертий гол у матчі забив Пасічник, але у свої ворота. У підсумку «Ужгород» дебютував з виїзної перемоги – 1:3.

Нагадаємо, що перед сезоном ФК «Минай» підсилився бразильським захисником.