«Ференцварош» із закарпатцем Харатіном впевнено здолав мальтійського суперника.

У другому етапі Ліги чемпіонів угорський «Ференцварош» зустрівся із мальтійською «Валеттою».

Суперник хоч і не дуже грізний, але намагався нав’язувати боротьбу угорцям. Ігор Харатін у цій грі вийшов із перших хвилин і провів на полі увесь матч. На 19 хвилині Шкварка виконав кутовий, а партнер по команді вирішив головою зробити передачу далі на когось із гравців, але тут завадила голова мальтійського голкіпера, який помилився при виході. М’яч влучив від голови гравця «Ференцварошу» в голову голкіпера, від якого опинився у сітці воріт 1-0.

Давиді Лансафаме. Арбітр назначив пенальті, а сам Давід його реалізував – 2:0. У другому таймі Зубков зробив гольовий пас на Лансафаме і той у карному На 36-хвилині мальтійці порушили правила у своєму карному майданчику на перекинув голкіпера – 3:0. Мальтійці змогли забити гол на 85-хвилині. Нападник Юрі влучив у самісінький кут воріт після удару із 20-метрів – 3:1.

Нагадаємо, що у першому етапі Ліги чемпіонів «Ференцварош» переміг «Лудогорец».