Мукачівець Харатін забиває в Лізі чемпіонів і виходить у наступний етап турніру (ВІДЕО)

17 липня угорський «Ференцварош» переміг чемпіона Болгарії у матчі-відповіді кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Після домашньої перемоги над «Лудогорцем» – 2:1 угорському клубу потрібно було забити гол, аби відчувати себе комфортніше. Щоправда на «Ференцварош» не ставила жодна букмекерська контора, а болгарський клуб вважався беззаперечним фаворитом.

На 17-хвилині Зубков подавав кутовий. Зробив це настільки ідеально, що м’яч знайшов Харатіна, який головою переправив його у сітку воріт. Через чотири хвилини знову Зубков, лише тепер гравець здійснив прохід по правому флангу і віддав передачу на Шкварку, а той розвернувся і пробив з доволі гострого кута – 0:2.

Така перевага змушувала болгар забивати чотири голи, аби проходити підопічних Сергія Реброва. На 24-хвилині гравці «Лудогорца» один гол відіграли. Далі могли і зрівняти, але не реалізували пенальті.

На початку другого тайму Токмак забиває свій гол за «Ференцварош» – 1:3. В останнє «Лудогорец» пропускав вдома три голи лише від «Ліверпулю». На 69-хвилині Хейстер забив у свої ворота чим і встановив остаточний у матчі рахунок – 2:3.

В підсумку «Ференцварош» переграє свого суперника і крокує далі. Наступним суперником угорців буде ФК «Валетта» із Мальти.

Нагадаємо, що у першому матчі «Ференцварош» переміг «Лудогорец» із мінімальною перевагою.