Фінал Євро-2012 обслуговуватиме португальський суддя

Європейський футбольний союз (УЄФА) визначився з головним арбітром на фінальний поєдинок Євро-2012 між збірними Іспанії та Італії. Їм буде португалець Педру Проенса.

41-річний рефері у вільний від футболу час працює фінансовим консультантом.

Для португальця поточний сезон виглядає просто казковим. 19 травня на мюнхенській "Альянц Арені" він обслуговував фінал Ліги чемпіонів і ось отримав від УЄФА нове призначення на важливий матч.

Для Проенса фінал чемпіонату стане четвертим матчем на турнірі. Цікаво, що португалець працював як на матчі іспанців (Іспанія - Ірландія 4:0), так і італійців (чвертьфінал Англія - ??Італія 0:0, пенальті - 2:4).

Він також добре знайомий і з НСК "Олімпійський", оскільки провів тут дві зустрічі: крім згаданого чвертьфіналу англійців з італійцями, на головній арені Єврочемпіонату він зафіксував перемогу Швеції над Францією - 2:0.

Проенса допомагатимуть лайнсмени Бертіно Міранда і Фернандо Сантуш, а також два додаткові асистенти - Мануель де Соуза і Дуарте Гомеш. Четвертим суддею на фіналі Євро-2012 буде працювати джюнейт Чакир з Туреччини.

Нагадаємо, що фінал Євро-2012 відбудеться в цю неділю, 1 липня, на НСК "Олімпійський". Початок матчу - о 21:45.