Шведи обіграли французів, але все ж повертаються додому (1:0)

Гра для збірної шведів була лише грою честі за результатами турнірної таблиці перших матчів Євро-20102. І ця гра була для них останньою.

Шведи вийшли у складі: Ісакссон, Гранквіст, Мельберг, Й. Ольссон, Март. М. Ольссон, Свенссон, Чельстрем, Ларссон, Байрам, Ібрагімович, Тойвонен.

Збірна ж Франції, яка, як і збірна Англії, в вирішальному матчі групи була одним із фаворитів. Вони вийшли на поле в такому складі: Льоріс, Дебюші, Рамі, Мексес, Кліши, А. Діарра, Насрі, Мвіла, Бен Арфа, Рібері, Бензема.

Першими м’яч захопили французи, але надовго він у них не затримався, адже шведи дуже швидко атакували половину поля суперників.

Здавалось, ніби збірна грала всією країною, адже фанатів Швеції було значно більше, ніж фанатів суперників. Вони щиро, голосно та яскраво підтримували свою команду, і це додавало сили та віри національній збірній шведів.

Активними були всі: і команди, і фани. «Олімпійський» не лише підтримував свої збірні, але й скандував «Україна! Україна!».

Перший тайм закінчився нічиєю. Хоч шансів вийти з групи у шведів не було взагалі, але вони не здавалися, адже хотіли покинути Євро достойно, тому гра була напруженою.

Перший гол забили саме вони. Златан Ібрагімович відкрив рахунок у другому таймі. Нападнику вдався розкішний гол. Ібра забив ногою у неймовірному акробатичному стрибку.

За 5 хвилин до кінця матчу Швеція виграє з рахунком 2: 0. Ларссон забиває другий гол у ворота Франції. Фани стоячи аплодують своїй збірній, їх команда вперше виграє матч Євро, який був для них останнім.

Переможці залишають чемпіонат та повертаються додому. Збірну Франції чекає бій у 1/4 фіналу.