Україна-Франція – 0:2

Гол: Жеремі Менез (53), Йоан Кабай (56) Головний арбітр: Бьорн Куйперс (Нідерланди) Україна: П'ятов - Гусєв, Хачеріді, Михалик, Селін - Тимощук, Назаренко - Ярмоленко, Коноплянка, Шевченко, Воронін Тренер: Олег Блохін Франція: Льоріс - Дебюші, Мексес, Рамі, Кліши - Діарра, Кабай - Насрі, Рібері, Менез - Бензема Тренер: Лоран Блан

90-а хвилина. Три хвилини додає арбітр.

88-а хвилина. Девчі віддав м’яч на Коноплянку, Женя вривається у штрафну і різано пробиває по воротах – м’яч полетів до ауту. З такими ударами не те що в Мілан, навіть в чемпіонат області не беруть. Розклеїлися наші гравці.

87-а хвилина. Насрі пробиває зі штрафного прямо у ворота – П’ятов готовий до цього і добре відбиває удар.

87-а хвилина. Толя Тимощук завалив на розі штрафної Мартена і отримав жовту картку.

85-а хвилина. Небезпечне подання з штрафного - Льоріс прекрасно грає на виході, кулаками вибиваючи м’яч далеко.

82-а хвилина. Вибив Алієв можливість пробити небезпечний штрафний у Шевченка і Коноплянки - і запустив м’яч над воротами зовсім просто.

81-а хвилина. Філіп Мексес отримує жовту картку за фол проти Мілевського просто біля штрафної.

81-а хвилина. Жіру отримує м’яч перед штрафною і б’є - на трибуни. Вболівальник ховає м’яч собі в торбинку.

79-а хвилина. Коноплянка набирав швидкість, і збиває його Дебюші - безперечна жовта картка.

76-а хвилина. Ось і побачимо ми кращого бомбардира чемпіонату Франції Олів’є Жіру – він виходить замість Бензема.

74-а хвилина. Замість Менеза виходить кат збірної України Марвен Мартен - вже раз відзначився він дублем проти України на Донбас Арені.

73-тя хвилина. Рібері завдає удару з небезпечного штрафного - вище воріт.

71-а хвилина. Девіч довго тягне м’яч, йде від кого тільки можна і пробиває по воротах – м’яч пролітає повз них

69-а хвилина. Дві заміни - у наших Алієв замість Ярмоленка, у них замість Кабая Ян Мвіла

68-а хвилина. Девіч прозорливо віддавав м’яч на Ярмоленка, той пробивав – м’яч від п’ятої точки Мілевського летить за лицьову.

66-а хвилина. Девіч довго хитрував у чужій штрафній, але без загострення - захист усе блокував.

65-а хвилина. ШТАНГА! Стійка зіграла за нас - після формального хаосу в центрі захисту Рібері пробив по воротах, і П’ятов вже не рятував, але нашим пощастило.

62-а хвилина. Ярмоленко помиляється в центрі поля, втрачає м’яч - швидка контратака закінчується ударом просто в руки П’ятову.

60-а хвилина. Мілевський виходить замість Назаренка - нічого втрачати нам зараз.

56-а хвилина. ГОЛ 0:2 Кабай забиває! Після пасу з глибини основний відірвався від Михалика, і з-під ноги Гусєва вразив ворота нашої збірної.

55-а хвилина. Рамі м’яч вибив у Шеви, біг за ним і Селін у підкаті ледве м’яч не вибив, але встиг тільки потрапити в ногу супернику - жовта картка.

53-а хвилина. ГОЛ 0:1! Менез відкриває рахунок! Рібері помчав від Тимощука, віддав на Бензема пас, Карім розвернувся і покотив Менезу - Жеремі обіграв Селіна і пробив з-під нього у ближній кут – П’ятов цього разу не врятував!

50-а хвилина. Девіч з флангу добре пробив м’яч у центр, Тимощук ніби як відпустив його, але потім Анатолій приклався - над воротами! Вболівальники розворушилися!

49-а хвилина. Відповідь Шеви - накрутив він Рамі і пробив в сантиметрах від дев’ятки!

49-а хвилина. Менез проїхав захисника і пробивав з вільного положення – П’ятов відбиває ногами!

48-а хвилина. Подання кутового біля воріт Франції - до удару справа не дійшла.

46-а хвилина. Другий тайм стартував.  Замість Вороніна на поле виходить новий гірник Девіч

Свисток на перерву. 0:0. Відпочинемо.

45+1 хвилина. Менез дуже грубо зіграв проти Селіна – арбітр йому пробачає, а повинен був другу жовту виписати за грубість.

44-а хвилина. Бензема був на корпус попереду Хачеріді, але Женя його наздогнав і потиснув у сторону - після прострілу вибиває м’яч Селін.

43-тя хвилина. Діарра прибіг пресингувати Назаренка мало не до нашої штрафної – ситуація набирає обертів.

41-а хвилина. Воронін міг виводити Шеву на ворота, але занадто сильно віддав пас.

40-а хвилина. Жеремі Менез заробив жовту картку зневаживши сивини Шевченка.

39-а хвилина. П’ЯТОВУ СПОДОБАЛОСЯ РЯТУВАТИ! Насрі подав з штрафного, Мексеса ніхто не тримає, той б’є спокійно головою - Андрій прекрасно відбиває м’яч!

37-а хвилина. Кліши трохи не подарував м’яч Ярмоленку, але Льоріс вибиває на кутовий.

36-а хвилина. Бензема фолить у боротьбі з Хачеріді – Євген сьогодні прекрасно грає.

34-а хвилина. ОЦЕ ТАК МОМЕНТ!!! Селін закинув м’яч за вуха Мексесу, там вискакує Шевченко на побачення з кіпером, підхоплює м’яч і б’є по воротах - Льоріс рятує!

33-а хвилина. Коноплянка б’є з далекої дистанції – м’яч летить подарунком на трибуни нашим вболівальникам.

32-а хвилина. Вирвали м’яч у Діарра, але Воронін поступився м’ячем суперникові.

29-а хвилина. П’ЯТОВ РЯТІВНИК! Що роблять - Тимощук віддав пас партнеру так, що Менез першим домчався перед Михаликом, той прострілив, м’яч проскочив повз Бензема на вільного Насрі - і Андрій парирує удар метрів з 7-ми!

28-а хвилина. Менез мчався в контратаку зі швидкістю нових потягів Хюндай, але, як і ці потяги, в певний момент змушений був пригальмувати із-за підкату захисника - атака закінчилася ударом Бензема із-за штрафної у руки П’ятову.

26-а хвилина. МОМЕНТ! Спить захист. Назаренко зіграв просто безвідповідально, Рібері обікрав його у лицевій і прострілив - Менез б’є над перекладиною! Пронесло.

25-а хвилина. УДАР! Андрій Ярмоленко пробив по воротах - поряд зі штангою!

24-а хвилина. Рібері обікрав Тимощука, але Назаренко у шикарному підкаті чисто кладе того на газон.

23-тя хвилина. Коноплянка міг віддавати на Вороніна в центр, але катнув на фланг на Шевченка, Шева намагався прострілити, але першим на м’ячі опинився захисник.

21-а хвилина. Селін віддавав м’яч на Ярмоленка через половину поля, але занадто сильно і високо пішов пас.

19-а хвилина. Знову Тимощук випереджає у центрі поля Рібері.

16-а хвилина. ОФФСАЙД! Франція забиває гол, але арбітр фіксує поза грою у Менеза!

13-а хвилина. Тимощук виграв боротьбу у одноклубника Рібері, розігнав атаку, але Коноплянка не зміг загострити, і Назаренко довелося збивати Дебюші.

10-а хвилина. Бензема з Насрі створили момент, але відібрали у підкаті можливість пробити у Каріма.

8-а хвилина. Хачеріді просто надзвичайно спокійно обіграв двох у своїй штрафній – просто Термінатор, не здригнувся жоден залізний мускул.

7-а хвилина. Шевченко біг вперед, але молодий Дебюші наздогнав - правда Андрій йому позицією не поступився, зміг віддати на партнера назад але той занапастив передачу.

6-а хвилина. Бензема, хитрий лис - відібрав м’яч у нашого захисника і пробив із-за штрафної – П’ятов з другого разу м’яч забирає в рукавички. Нелегка доля чекає на воротарів сьогодні.

5-а хвилина. Знову стартував матч :)

По телевізору передали, що матч розпочнеться не раніше ніж о 20: 00. Чекаємо

Величезні калюжі на полі - давай, система дренажу, покажи себе в дії!

Вболівальникам нічого іншого не залишається, як стрибати на трибунах.

Над стадіоном гроза, вболівальники збірної Франції влаштували заплив на трибуні.

Жорстко - очистили вболівальники центральні сектори, заливає там просто чудово! Хоча є вболівальники на трибунах.

Арбітр зупиняє матч і відправляє команди в роздягальню - стихія розбушувалася, грім і блискавка, такого дощу ще не бачив ніхто! Коментаторські позиції залиті зливою!

4-я хвилина. Пятову довелося вибігати за штрафну для того, щоб вибити м'яч француза

2-а хвилина. Шевченко мчить як парубок пресингувати воротаря, і той із запізненням віддає пас на захисника.

1-а хвилина. І відразу ж Михалик ставить корпус Насрі на фланзі і не дає тому дістатися передачі.

1-а хвилина. У страшному дощі починають команди поєдинок.
За матеріалами: СПОРТ bigmir)net